Malowanie
tel. 500 435 764

Zajmujemy się malowaniem wnętrz we Wrocławiu. Nasza ekipa malarska może pomalować Twoje mieszkanie od ręki. Wycena bezpłatna, dobór kolorów i farby jest bezpłatny. Jeśli nie masz pojęcia o malowaniu, możesz zdać się na nas i nasze doświadczenie. Poniżej przedstawiamy najistotniejsze kwestie w malowaniu ścian.

Jaką farbę wybrać do malowania wnętrza Twojego domu?

Obecnie na rynku mamy do dyspozycji różne rodzaje farb. Mogą być silikonowe, akrylowe, lateksowe czy winylowe. Wybór farby do malowania zależy od możliwości i efektu, jaki chcesz uzyskać. Na przykład farby strukturalne nadają się do różnego rodzaju podłoża. Pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję.


Jak połączyć różne barwy w jednym pomieszczeniu?

Łączenie różnych kolorów zimnych z ciepłymi i różnych odcieni to pomysł na trochę nieprzeciętną aranżację wnętrza np. łazienki. Tak aby współgrał sufit z otoczeniem. Zamontujemy też napinany sufit w twojej łazience. No a jeśli łazienkę chcesz wcześniej wyremontować i potrzebujesz dobrego hydraulika to znajdziesz go na stronie awarie.wroclaw.pl Takie eksperymentowanie może się udać, jeśli ma
się niezwykłe wyczucie estetyki i koloru. Chętnie doradzimy Ci w tym zakresie, aby zestawienie barw w Twoim pokoju było dla Ciebie trafne i zachwycające.


Pokój dziecka. Jakie farby wybrać?

Farby do malowania ścian w pokoju dla malucha powinny być antyalergiczne, najlepiej bezzapachowe. Takie farby muszą zawierać odpowiednie parametry. Istotną kwestią jest też możliwość czyszczenia zabrudzeń. Dlatego powinno się używać farb zmywalnych. Ostatnia sprawa to dobór koloru. Stonowane odcienie korzystnie wpływają na samopoczucie dziecka.


malowanie wrocław
Praktyczne wskazówki, porady i pomysły na malowanie wnętrz po kontakcie z nami: tel. 500 435 764